Kedlubny omyjeme a seřízneme vršek, následně vydlabeme. Nakrájenou šunku smícháme se sýrem, dužinou a
Karbanátky zapečené se sýrem podáváme s bramborovou
Filé pokapeme citronem, osolíme a opepříme. Nakrájenou cibuli orestujeme na másle a přidáme špenát, sůl
Maso dáme na plech s potřeme směsí s medu, džemu, strouhanky, hořčice a tymiánu. Jablka seřízneme a vydlabeme
Brambory důkladně omyjeme a ostrým nožem nakrájíme na plátky, ale konec nedořízneme. Vzniknou nám tak
Všechny ingredience musí mít pokojovou teplotu. Mléko ohřejeme. Odlijeme z něj do misky asi třetinu a
Máslo s moučkovým a vanilkovým cukrem vyšleháme do pěny, přidáme vejce a mouku. Vytvoříme těsto, které
rozkrájenou šunku či jinou uzeninu, proužky omyté zelené
Okurku neloupeme a nakrájíme na plátky. Tvaroh rozetřeme s rostlinným máslem Juno, případně zředíme trochou
Očištěné pstruhy osolíme, naplníme nivou s česnekem. Na to je pomažeme máslem a hořčicí, zabalíme do
Maso osolíme a opepříme, vytvoříme placičky. Obalíme v bramborákovém těstě, vtlačíme špalík klobásy.
Na oleji necháme zesklovatět pokrájenou cibulku. Přidáme na kostičky nakrájené a oloupané brambory, necháme
Cibuli a česnek oloupeme, nakrájíme najemno a orestujeme dozlatova. Vmícháme maso a opečeme. Poté přidáme
Mandle namočíme do horké vody na několik minut. Švestky namočíme do rumu přes noc. Každou švestku naplníme
Cibuli nakrájíme nadrobno a spolu s nakrájeným masem orestujeme na oleji. Přidáme nasekanou petrželku
Rajčatům odkrojíme vrchní část a dužinu vydlabeme. Jarní cibulku nasekáme najemno. Česnek utřeme se solí
Oba hermelíny rozkrojíme tak, aby vznikly tři části. Ořechy nasekáme najemno na strojku, poté přidáme
Vršek chleba opatrně nařízneme a střídku částečně vydlabeme. Vnitřek potřeme máslem, přidáme polníček
Dva plátky chleba namažeme pestem, na ně rozdělíme nakrájenou mozzarellu a řajče. Přiklopíme plátky chleba
Nejprve si připravíme boloňskou směs. Na pánvi zpěníme nadrobno nakrájenou cibulku a přidáme maso. Jakmile
Vločky zalijeme mlékem přes noc. Druhý den lehce osolíme a uvaříme doměkka. Hmotu osladíme lžící cukru