Nejdříve si připravíme kvásek tak, že kvasnice rozmícháme v misce na kaši se lžičkou cukru z odváženého
Následující den ušleháte jako klasickou šlehačku. Další vrstvu tvoří šlehačka a nakonec ozdobíme ovocem
Ze všech surovin mezi prsty užmouláme drobenku. 3/4 s pečícím papírem, polijeme pudinkem, poklademe ovocem
Krém dáme odležet do lednice. krému a posypeme do středu čerstvým ovocem.
vychladlé sušenky dáme lžící tvaroh a ozdobíme čerstvým ovocem
Všechno ovoce umyjeme, rozdělíme na čtyři časti a postupně Podáváme vychlazené ozdobené zbytkem ovoce a lístky
Do shakeru vložíme kostky ledu, zalijeme odměřeným
Smetanu, cukr a dřeň z vanilkového lusku dáme do menšího Druhý den si připravíme ovocné želé z lesního ovoce
Do skleničky dáme dvě lžíce sirupu s dračím ovocem. Přidáme led, na kousky nakrájené kolečko limetky a
prášku, cukrů, vajec, rozpuštěného másla, tvarohu, rumu , rozinek, ovoce a ořechů vypracujeme hladké těsto.
Vsypte směs ovoce a ořechů a znovu promíchejte.
Na krém si vyšleháme změklé máslo s moučkovým cukrem a neneseme bílou část krému.
Nakonec ozdobíme ovocem lístky máty a podáváme. Místo marmelády a ovoce, lze použít jogurt, tvaroh,
Necháme změknout heru při pokojové teplotě, nakrájíme Želatinu necháme nabobtnat ve vodě a pak ji při teplotě
Příprava náplně: Tvaroh s cukrem nebo medem a s kysanou smetanou ušleháme, přidáme rozmixované ovoce a nakonec
nalijeme do vymazané a vysypané formy, poklademe ovocem
Krém navrstvíme na jahody. vychladnout a nalijeme na povrch desertů, ozdobíme ovocem
Asi 20 min při 200°C. Příprava krému: Ingredience na krém promícháme (bez
přidáme mouku, prášek do pečiva, vejce, mléko, sůl a med Ořechy nakrájíme nadrobno, ovoce oloupeme a nakrájíme