folií vrstvíme střídavě tvarohovou směs,piškoty a ovoce
Kaši ozdobíme zmraženými kousky ovoce a hvězdičkami
Vmícháme tvaroh a poté si na dnu skleniček dáme ovoce Navrtstvíme tvarohovou směs a poklademe zase ovocem
vyšleháme vejce společně s cukrem do pěny. poté přidáme rum
Vyšleháme si jogurt s medem, vanilkou, citronovou šťávou Navrch rozdělíme ovoce a ořechy.
rozválíme a vykrájíme čtverce, do každého středu zabalíme ovoce
Na ni vylijeme tvaroh, který poklademe ovocem. Na ovoce nasypeme zbývající drobenku.
Dohotovení: Hotové vychladlé košíčky naplníme krémem a ozdobíme ovocem dle chuti.
Prochladlý piškotový plát rozvineme, potřeme připraveným krémem Roládu i krém uvnitř můžeme posypat kokosem.
Odstavíme, vsypeme do ní ovoce a ořechy. Plech vymažeme máslem a rozetřeme na něj směs.
Necháme změknout heru při pokojové teplotě, nakrájíme Želatinu necháme nabobtnat ve vodě a pak ji při teplotě
Asi 20 min při 200°C. Příprava krému: Ingredience na krém promícháme (bez
přidáme mouku, prášek do pečiva, vejce, mléko, sůl a med Ořechy nakrájíme nadrobno, ovoce oloupeme a nakrájíme
tvarohu navrstvíme na těsto a poklademe nakrájené ovoce Upečeme při 180°C asi 20 minut.
Rozprostřeme na něj těsto. Poté poklademe vypeckovaným ovocem.
V kastrůlku si svaříme cukr a ovoce. S teplou ovocnou omáčkou střídavě vrstvíme do sklenic
Do těsta přidáme kandované ovoce, čokoládu a dáme do
Rýži si uvaříme, vysypeme do horkého mléka, přidáme Polovinu těsta vložíme do vymazané formy a poklademe ovocem